Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurse – „Geriausias viešbučio darbuotojas 2016“ - Druskininkų amatų mokyklos mokinėms – II vieta

Nacionalinį profesinio meistriškumo konkursą, vykusį 2016 m. lapkričio 8 d., organizavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras. Konkurse dalyvavo 14 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių, kurie mokosi pagal viešbučio darbuotojo mokymo programą. Nacionalinio konkurso atidarymo metu dalyviai pristatė namų užduotį,-parengė savo miesto, mokyklos ar specialybės prisistatymą. Druskininkiečių mergaičių pristatyme atsispindėjo mokyklos stipriosios pusės: orginaliai serviruoti stalai, meniniai dirbiniai iš tekstilės, medžio drožiniai. Savo specialybę pristatė pademonstravusios projektinį filmuką apie kambarinės darbo netikėtumus, o mūsų miestą kurotą reprezentavo padovanojusios grožio šaltinio vandens. Įskaitinio konkurso metu mokiniai atliko 3 praktines užduotis – tai dalykinį verslumo įgūdžių testą, kambarinės darbo vežimėlio komplektavimą pagal duotas užduotis ir dalyvavo lovų klojimo varžybose, tikslu kas greičiau ir gražiau paklos lovą. Konkurso dalyvių užduotis vertino nepriklausoma, reikli ir kompetentinga vertinimo komisija.Tai Ingrida Gustienė – UAB „Perkūno namai“ savininkė, direktorė, Rūta Kyguolytė – „Kunigaikščių menė“ direktoriaus pavaduotoja ir Aurelija Paulauskienė – Lietuvos Stulginskio universiteto žemės ūkio ir maisto mokslų instituto docentė, daktarė. Kol mokiniai atlikinėjo užduotis, profesijos mokytojams buvo organizuota ekskursija į viešbutį „BestBaltic Hotel Kaunas“, o po ekskursijos vyko mokytojos ekspertės Egidijos Kontrimienės paskaita apie kūrybiškumą.Visą konkurso dieną mokinius ir mokytojus lydėjo puiki nuotaika, malonus bendravimas.

Druskininkų amatų mokyklos mokinės , kaip ir dera I –ąją vietą užleido konkurso šeimininkams Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui. Živilė Barkauskaitė ( viešbučio darbuotojų specialybės I kurso mokinė ) ir Edita Buoželytė, ( viešbučio darbuotojų specialybės II kurso mokinė ) užėmė garbingą II vietą ir buvo apdovanotos LR Švietimo ir Mokslo ministerijos II laipsnio diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Mergaites konkursui ruošė vyresnioji viešbučio darbuotojo profesijos mokytoja Laima Dabrukienė.


Atgal